Luksusowe domy mobilne

Domy mobilne zwane też holenderskimi cieszą się coraz większą popularnością, szczególnie w okresie letnim kiedy wzrasta popyt na domki letniskowe. Jeszcze do niedawna domki holenderskie były w Polsce nieznane, obecnie stają się coraz popularniejszym zamiennikiem domków murowanych. Są one bardzo wygodne, ponieważ umieszczone na kółkach co pozwala na ich przewożenie oraz przestawianie. Nie mylmy jednak domów mobilnych z przyczepami kempingowymi ponieważ nie są one pojazdami, nie mogą się poruszać na ich zasadach na drogach i nie wymagają rejestracji. Co ważne, nie są one na stałe powiązane z gruntem więc przy ich instalacji nie jest wymagane pozwolenie budowy czy projekt budowany, jedynym wymogiem jest zgłoszenie do Starostwa Powiatowego o zamiarze postawienia obiektu i jeśli po 30 dniach nie otrzymamy sprzeciwu to domek możemy postawić na określonym przez nas w zgłoszeniu terenie, którego właścicielami być nie musimy bowiem wystarczy umowa dzierżawy.

domki mobilne

Luksusowe domy mobilne – wypoczynek przez cały rok

W zależności od naszego budżetu oraz wymogów możemy wybrać odpowiedni gabaryt oraz standard domku. Obecnie coraz częściej wybierane są luksusowe domy mobilne. W przeciwieństwie do domków holenderskich są one całoroczne. Konstrukcja jest ocieplona, wyposażona o okna, instalację hydrauliczną, wodę, instalację antenową, łazienkę oraz wszystko to, co jest potrzebne w codziennym funkcjonowaniu, dostaniemy już w podstawowej wersji produktu. Luksusowe domy mobilne są dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego MobileEcoHomes. Obecnie oferujemy domki w trzech standardach, dom mobilny composition, dom high standard oraz dom exclusive. W zależności od oczekiwań i zapotrzebowania klienta cena się zwiększa, a wszystkie luksusowe domy mobilne są przygotowywane na zamówienie.

Rodzaje domków

Luksusowy dom mobilny composition w swojej ofercie zawiera elewacje new design, klimatyzację z funkcją grzania, niezbędne instalacje, kompletnie wyposażoną łazienkę i inne podstawowe elementy. Jest to najskromniejszy z wszystkich oferowanych przez nas produktów, jednak jest również najtańszy. Droższy już domek o type high standard uzupełniony jest o pełne umeblowanie, okna energooszczędne, sprzęt AGD oraz RTV, grzejniki elektryczne i inne. Wszelkie informacje na temat tego domku znajdziecie państwo na stronie naszego sklepu MobileEcoHomes. Ostatnim rodzajem oferowanych przez nas luksusowych domów mobilnych jest domek typu exclusive. Jest on najdroższy, ale zdecydowanie wyjątkowy i bardzo dobrze wyposażony, bowiem poza elementami, które posiadają poprzednie domki, wzbogacony jest on o markizę zewnętrzną, system kamer, tv smart, ogrzewanie podłogowe oraz inne ekskluzywne funkcje i elementy. Z pewnością spełni wymagania nawet najbardziej wymagających domowników. Zachęcamy Państwa do sprawdzania oferty naszego sklepu internetowego MobileEcohomes, obecnie luksusowy dom mobilny composition dostępny jest w nowej, korzystnej cenie.

Zapoznaj się z naszą ofertą!