Domki mobilne są obecnie coraz popularniejszym zamiennikiem domków murowanych na całym świecie, również w Polsce. Na rynku dostępne są domki letniskowe, ale również całoroczne które dostosowane są do zmian atmosferycznych, posiadają ogrzewanie czy klimatyzację. Konstrukcje te są bardzo wygodne można je bowiem swobodnie przewozić ponieważ umieszczone są na kółkach, oraz nie wymagają rejestracji. Bardzo ważny jest fakt, iż jeśli projekt domu będzie miał do 35m2, tonie potrzebujemy pozwolenia na budowę a domek można postawić na działce jedynie na podstawie zgłoszenia, które należy pobrać i wypełnić oraz udać się do Wydziału Geodezji i Starostwa Powiatowego. Następnie domek zostaje zaznaczony na mapie i przekazany wraz z wnioskiem do Wydziału Architektury. Po 30 dniach od zgłoszenia zamiaru instalacji domu mobilnego którego projekt ma do 35m2, jeśli nie otrzymamy sprzeciwu to możemy jej dokonać.

Różne standardy

Domki mobilne są dostępne w różnych standardach, jeśli zależy nam na domku całorocznym który będzie w pełni wyposażony i będziemy mogli wprowadzić się do kompletnego lokum to wybierzmy domek mobilny luksusowy. Nasza firma MobileEcoHomes dysponuje takimi produktami. Cena domków mobilnych 35m2 zawiera się w przedziale od 99 do 129 tysięcy. Jest ona uzależniona od wyposażenia bowiem domek w największym standardzie posiada bardzo dużo luksusowych elementów które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających lokatorów.

domy do 35m2 projekt

Cena domków

Cena domków mobilnych 35m2 zwiększa się w zależności od standardu. Obecnie w naszym sklepie internetowym MobileEcoHomes posiadamy 3 wersje domków, dom mobilny composition, dom high standard oraz dom exclusive. Wszystkie standardy obejmują instalacje elektryczne, kanalizacyjne , wodne, ogrzewanie czy umeblowanie, jednak różnią się wyposażeniem sprzętów AGD oraz dodatków Podczas składania zamówienia należy wpłacić zaliczkę, jeśli dom nie jest obecnie dostępny to czas jego realizacji trwa 45 dni roboczych. Domki mobilne do 35m2 różnią się również projektami. Produkt w wersji composition składa się z dużego salonu z aneksem, małej łazienki oraz średniej wielkości sypialni. Opcjonalnie może zawierać również taras. Dom high standard składa się również z opcjonalnego tarasu, salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni dziecięcej bądź innej. Projekt domku exclusive jest taki sam. Również wymiary wszystkich domków są takie same, ich szerokość to 2.8m a długość to 8.3.

Cena domków mobilnych o wymiarach 35m2 oferowanych w naszej firmie MobileEcoHomes zwiększa się zatem nie w zależności od projektu ponieważ on w każdym standardzie jest taki sam, jednak w zależności od wyposażenia. Zapraszamy Państwa do zakupu domu o projekcie do 35m2 w sklepie internetowym MobileEcoHomes.

Zapoznaj się z naszą ofertą!