Domki na zgłoszenie

Domki mobilne to doskonały wybór ze względu na ich funkcjonalność oraz brak konieczności uzyskania pozwolenia na budowę. Jeśli chcą Państwo w jeszcze większym stopniu ograniczyć formalności, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą domków przenośnych na zgłoszenie.

Jako producent domków letniskowych gwarantujemy najwyższą jakość, estetykę wykonania każdego elementu, komfort, a przede wszystkim funkcjonalność. Oferowane przez nas domki drewniane są całoroczne, a zatem nie ma żadnych ograniczeń w ich użytkowaniu również jesienno-zimową porą.

Wszystkich zainteresowanych zakupem mini domków w Polsce zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu!

Drzwi ramowe

drzwi ramowe katania 60 lewe wykonane z wysokiej jakości płyty MDF

Zlew czarny rustykalny

zlew czarny rustykalny wysokiej jakości materiału z połączeniem rustykalnej baterii

umowa zakupu 🙂

to moze być twoja umowa 🙂

Dom przenośny bez zbędnych formalności

Domy przenośne i domki letniskowe, których powierzchnia nie przekracza 35 m2 można postawić w odpowiednim miejscu bez konieczności pozwolenia na budowę. Wystarczy jedynie zgłoszenie. Dzięki temu unikną Państwo wszelkich formalności, które nierzadko wymagają dużej ilości wolnego czasu. Jednak, jeśli chcieliby Państwo dokonać zakupu domku na działkę o większych gabarytach, przepisy prawne obowiązują również w przypadku domów przenośnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo atrakcyjne mini domki. Aby rozwiać ewentualne wątpliwości, poniżej przedstawimy charakterystykę domku letniskowego, który stanowi jeden z najczęstszych wyborów naszych Klientów.

Domek letniskowy

Domek letniskowy wykonany przez renomowanego producenta, jakim jest MobileEcoHomes to gwarancja najwyżej jakości. Każdy z naszych mini domków jest wyjątkowy, doskonale wyposażony oraz idealny na działkę. Zachwyca nie tylko jego funkcjonalność, ale również niewielki rozmiar oraz styl wykonania. Domki drewniane posiadają swój indywidualny charakter, dzięki czemu nie potrzebują Państwo dodatkowych elementów dekoracyjnych. Atrakcyjny zapach drewna i estetyczne wykonanie sprawia, że nasz domek letniskowy jest ozdobą samą w sobie.

Co więcej, nie muszą się Państwo obawiać o wyposażenie podstawowe, gwarantujemy wszystko, co potrzebne do codziennego życia. Aneks kuchenny, łazienka oraz komfortowe łóżko — w naszym domu przenośnym niczego nie brakuje! Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wyposażyć go w dodatkowe elementy.

Każdy domek na działkę charakteryzuje również atrakcyjna cena. Jako producent domków letniskowych pragniemy w pełni spełnić oczekiwania Klientów, a tym samym zapewnić to, co najlepsze w korzystnej cenie!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu. W razie wątpliwości służymy pomocą. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz pomożemy w wyborze domu przenośnego dostosowanego do Państwa potrzeb!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!