Domki holenderskie zwane także mobilnymi cieszą się coraz większą popularnością, szczególnie w okresie letnim kiedy wzrasta popyt na domki letniskowe. Jeszcze do niedawna domki holenderskie były w Polsce nieznane, obecnie stają się coraz popularniejszym zamiennikiem domków murowanych. Są one bardzo wygodne, ponieważ umieszczone na kółkach co pozwala na ich przewożenie oraz przestawianie. Nie mylmy jednak domków holenderskich z przyczepami kempingowymi, ponieważ nie są one pojazdami, nie mogą się samodzielnie poruszać po drogach i nie wymagają rejestracji. Co ważne, nie są one na stałe powiązane z gruntem, więc przy ich instalacji nie jest wymagane pozwolenie budowy czy projekt budowany, jedynym wymogiem jest zgłoszenie do Starostwa Powiatowego o zamiarze postawienia obiektu i jeśli po 30 dniach nie otrzymamy sprzeciwu, to domek możemy postawić na określonym przez nas w zgłoszeniu terenie, którego właścicielami być nie musimy, bowiem wystarczy umowa dzierżawy.

W naszej ofercie znajdą Państwo ekskluzywne domki holenderskie, które charakteryzują się niepodważalną estetyką oraz atrakcyjną ceną.

domki mobilne

Luksusowe domy mobilne — wypoczynek przez cały rok

W zależności od budżetu oraz indywidualnych wymogów mogą Państwo wybrać wariant o odpowiednim gabarycie oraz standardzie. Obecnie coraz częściej wybierane są luksusowe domki holenderskie, które są również całoroczne, dlatego nie muszą Państwo rezygnować z ich zamieszkiwania ze względu na warunki pogodowe. 

Konstrukcja domków holenderskich całorocznych jest ocieplona, wyposażona o okna, instalację hydrauliczną, wodę, instalację antenową, łazienkę oraz wszystko to, co jest potrzebne w codziennym funkcjonowaniu, dostaniemy już w podstawowej wersji produktu. Ekskluzywne domki holenderskie są dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego MobileEcoHomes. Obecnie oferujemy domki w trzech standardach, dom mobilny composition, dom high standard oraz dom exclusive. W zależności od oczekiwań i zapotrzebowania Klienta jesteśmy w stanie dostosować wyposażenie, co wpływa na wzrost ceny domku holenderskiego, ale dzięki temu nie będą Państwo musieli wprowadzać w nim żadnych zmian na własną rękę. Wszystkim zajmą się nasi profesjonaliści!

Rodzaje domków holenderskich

Luksusowy dom mobilny composition w swojej ofercie zawiera elewacje new design, klimatyzację z funkcją grzania, niezbędne instalacje, kompletnie wyposażoną łazienkę i inne podstawowe elementy. Jest to najskromniejszy ze wszystkich oferowanych przez nas produktów, jednak jest również najtańszy. 

Droższy już domek o type high standard uzupełniony jest o pełne umeblowanie, okna energooszczędne, sprzęt AGD oraz RTV, grzejniki elektryczne i inne. Wszelkie informacje na temat tego domku znajdziecie Państwo na stronie naszego sklepu MobileEcoHomes. 

Ostatnim rodzajem oferowanych przez nas luksusowych domów holenderskich jest domek typu exclusive. Jest on najdroższy, ale zdecydowanie wyjątkowy i bardzo dobrze wyposażony, bowiem poza elementami, które posiadają poprzednie domki, wzbogacony jest on o markizę zewnętrzną, system kamer, tv smart, ogrzewanie podłogowe oraz inne ekskluzywne funkcje i elementy. Z pewnością spełni wymagania nawet najbardziej wymagających domowników. 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego MobileEcohomes, obecnie ekskluzywny domek holenderski composition dostępny jest w nowej, korzystnej cenie. Jeśli są Państwo zainteresowani domkiem holenderskim oraz jego ceną, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Zapoznaj się z naszą ofertą!